Home Version 3 2019-01-21T17:17:38+00:00

Programma Toernooi Belek Turkije | 22 – 26 maart 2019

Vrijdag 22 maart 2019

02:30 uur – verzamelen: Transvaal 73, 4254 BB Sleeuwijk – Garage van Andel
03:00 uur – vertrek touringcar
04:00 uur – aankomst Schiphol Amsterdam
04:00 uur – Inchecken vlucht CAI020
07:00 uur – vertek naar Antalya
13:35 uur – locale tijd aankomst Antalya
14:15 uur – vertrek shuttle naar hotel in Belek
15:00 uur – Inchecken Hotel Cornelia de Luxe
19:00 uur – Diner
21:00 uur – Briefing Toernooi in de bar van het hotel

Wedstrijddag 1  – 23 maart

07:00 uur – ontbijt vanaf 07:00 uur
11:30 uur – Vertrek met shuttle naar Golfbaan Titanic
13:09 uur – Start eerste flight (flightindeling zie hieronder)
18:30 uur – Terugreis naar hotel met shuttle
20:00 uur – diner
21:00 uur – Dagprijsuitreiking in de bar van het hotel

FLIGHINDELING ZATERDAG 23 MAART – GC TITANIC

TIJD SPELER 1 SPELER 2 SPELER 3 SPELER 4
13:09 Willem versluis Albert Schouten Peter van Pelt Roland van Bavel
13:17 Fred Schwebke Edwin Wesselink Tom Braad Gertjan Dolislager
13:25 Rene Mooy Maurice Timmers Rob van Andel Harm van Heusden
13:33 Jan Boer Paul Droogers Edwin van Sonsbeek Max Vos
13:41 Harry van Groezen Guus Jan de Groot Klaas Dungelmann Aart den Breejen
13:49 Bert van den Braassem Hans Boelhouwers Casper van Schuppen Simeon Mertzanidiz

Wedstrijddag 2  – 24 maart

06:30 uur – ontbijt vanaf 6:30 uur
07:30 uur – Vertrek met shuttle naar Golfbaan Lykia
08:40 uur – Start eerste flight (flightindeling zie hieronder)
15:00 uur – Terugreis naar hotel met shuttle
19:00 uur – diner
21:00 uur – Dagprijsuitreiking in de bar van het hotel

FLIGHINDELING ZONDAG 24 MAART – GC LYKIA

TIJD SPELER 1 SPELER 2 SPELER 3 SPELER 4
08:40 Bert van den Braassem Aart den Breejen Paul Droogers Willem Versluis
08:48 Rob van Andel Peter van Pelt Edwin Wesselink Simeon Mertzanidiz
08:56 Tom Braad Harm van Heusden Hans Boelhouwers Max Vos
09:04 Maurice Timmers Harry van Groezen Guus Jan de Groot Fred Schwebke
09:12 Jan Boer Klaas Dungelmann Casper van Schuppen Albert Schouten
09:20 Gertjan Dolislager Rene Mooy Edwin van Sonsbeek Ronald van Bavel

Wedstrijddag 3  – 25 maart

07:00 uur – Vanaf 07:00 uur ontbijt
10:30 uur – Vertrek met shuttles naar Golfbaan Faldo
12:10 uur – Start eerste flight (flightindeling zie hieronder)
18:00 uur – Terugreis naar hotel met shuttle
20:30 uur – diner en prijsuitreiking in een nadere te melden restaurant

FLIGHINDELING MAANDAG 25 MAART – GC FALDO

TIJD SPELER 1 SPELER 2 SPELER 3 SPELER 4
12:10 Paul Droogers Gertjan Dolislager Peter van Pelt Guus Jan de Groot
12:18 Edwin Wesselink Edwin van Sonsbeek Fred Schwebke Willem Versluis
12:26 Harm van Heusden Aart den Breejen Casper van Schuppen Roland van Bavel
12:34 Hans Boelhouwers Jan Boer Rene Mooy Harry van Groezen
12:42 Simeon Mertzanidiz Tom Braad Rob van Andel Albert Schouten
09:20 Bert van den Braassem Max Vos Maurice Timmers Klaas Dungelmann

Vertrekdag dinsdag 26 maart 2019

07:00 uur – Vanaf 07:00 uur ontbijt
11:00 uur – Uitchecken hotel
11:15 uur –  Vertrek met shuttles naar airport Antalya
12:00 uur – aankomst airport Antalya
14:00 uur – vlucht naar Amsterdam
16:25 uur – aankomst locale tijd Amsterdam
17:30 uur – met touringcar naar Sleeuwijk

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.