Home Version 3 2019-01-28T18:16:08+00:00

Programma Toernooi Belek Turkije | 22 – 26 maart 2019

Vrijdag 22 maart 2019

02:30 uur – verzamelen: Sjersestraat 35, 4286 BC Almkerk | Garage den Breejen
03:00 uur – vertrek touringcar
04:00 uur – aankomst Schiphol Amsterdam
04:00 uur – Inchecken vlucht CAI020
07:00 uur – vertek naar Antalya
13:35 uur – locale tijd aankomst Antalya
14:15 uur – vertrek shuttle naar hotel in Belek
15:00 uur – Inchecken Hotel Cornelia de Luxe
19:30 uur – Diner
21:00 uur – Briefing Toernooi in de bar van het hotel

Wedstrijddag 1  – 23 maart

07:00 uur – ontbijt vanaf 07:00 uur
11:30 uur – Vertrek met shuttle naar Golfbaan Titanic
13:09 uur – Start eerste flight (flightindeling zie hieronder)
18:30 uur – Terugreis naar hotel met shuttle
20:00 uur – diner (local) Adana Restaurant Kadirye
21:00 uur – Dagprijsuitreiking in het Restaurant

FLIGHINDELING ZATERDAG 23 MAART – GC TITANIC

TIJD SPELER 1 SPELER 2 SPELER 3 SPELER 4
13:09 Albert Schouten Peter van Pelt Ronald van Bavel Klaas Dungelmann
13:18 Rob van Andel Harm van Heusden Tom Braad Gertjan Dolislager
13:27 Maurice Timmers Guus Jan de Groot Rene Mooy Max Vos
13:36 Symeon Mertzanidis Casper van Schuppen Edwin Wesselink Fred Schwebke
13:45 Aart den Breejen Paul Droogers Harry van Groezen Edwin van Sonsbeek
13:54 Bert van den Braassem Hans Boelhouwers Jan Boer Willem Versluis

Wedstrijddag 2  – 24 maart

06:30 uur – ontbijt vanaf 6:30 uur
07:30 uur – Vertrek met shuttle naar Golfbaan Lykia
08:40 uur – Start eerste flight (flightindeling zie hieronder)
15:00 uur – Terugreis naar hotel met shuttle
19:00 uur – diner
21:00 uur – Dagprijsuitreiking in de bar van het hotel

FLIGHINDELING ZONDAG 24 MAART – GC LYKIA

TIJD SPELER 1 SPELER 2 SPELER 3 SPELER 4
08:40 Bert van den Braassem Rob van Andel Paul Droogers Edwin Wesselink
08:50 Hans Boelhouwers Aart den Breejen Fred Schwebke Albert Schouten
09:00 Harry van Groezen Klaas Dungelmann Harm van Heusden Max Vos
09:10 Willem Versluis Casper van Schuppen Guus Jan de Groot Tom Braad
09:20 Peter van Pelt Jan Boer Symeon Mertzanidis Maurice Timmers
09:30 Edwin van Sonsbeek Rene Mooy Roland van Bavel Gertjan Dolislager

Wedstrijddag 3  – 25 maart

07:00 uur – Vanaf 07:00 uur ontbijt
10:30 uur – Vertrek met shuttles naar Golfbaan Faldo
12:10 uur – Start eerste flight (flightindeling zie hieronder)
18:00 uur – Terugreis naar hotel met shuttle
20:30 uur – diner en prijsuitreiking in een nadere te melden restaurant

FLIGHINDELING MAANDAG 25 MAART – GC FALDO

TIJD SPELER 1 SPELER 2 SPELER 3 SPELER 4
12:10 Paul Droogers Gertjan Dolislager Hans Boelhouwers Guus Jan de Groot
12:18 Edwin Wesselink Peter van Pelt Harry van Groezen Willem Versluis
12:26 Albert Schouten Symeon Mertzanidis Max Vos Rob van Andel
12:34 Harm van Heusden Rene Mooy Jan Boer Casper van Schuppen
12:42 Roland van Bavel Tom Braad Edwin van Sonsbeek Fred Schwebke
12:50 Bert van den Braassem Maurice Timmers Aart den Breejen Klaas Dungelmann

Vertrekdag dinsdag 26 maart 2019

07:00 uur – Vanaf 07:00 uur ontbijt
11:00 uur – Uitchecken hotel
11:15 uur –  Vertrek met shuttles naar airport Antalya
12:00 uur – aankomst airport Antalya
14:00 uur – vlucht naar Amsterdam
16:25 uur – aankomst locale tijd Amsterdam
17:30 uur – met touringcar naar Sleeuwijk

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.